ANA SAYFA KURUMSAL MEVZUAT HİZMETLERİMİZ ŞUBELERİMİZ DUYURULAR REFERANSLARIMIZ İNSAN KAYNAKLARI İLETİŞİM
 
KURUMSAL

Samimi ekip ruhuna uygun olarak; görev bilinciyle çalışmak, günümüz teknolojisini ve tecrübelerini birleştirerek kaliteli hizmet vermek İSM'nin görevidir.

 

İsm İş Sağlık Merkezi Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi, çalışanlarının üstün bir ekip çalışması ile verimliliğin ve rekabet gücünün arttığı, sürekli gelişen kalitesi ile de müşterilerini memnun eden bir şirket olmak amacındadır.

 

Tüm Hizmetlerimizi koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaya odaklıyoruz. Hizmetimizin ve sistemimizin sürekli iyileştirilmesi için tüm çalışmalarımızın sürekli gelişiminin ve eğitiminin esas olduguna inanıyoruz. Çalışmalarımızın ve personelimizin düşüncelerinin verdiğimiz hizmetlerde mükemmeli yakalamamızı sağlayacağına inaniyor ve çevrenin korumasına önem veriyoruz. Müşterimize değeri mümkün oldugu kadar yüksek ürün ve hizmet sunarak onlarin saygısını ve bağlılığını kazanmaya çalışırız. Bize göre kâr, müşterilerimizi memnun ettiğimiz ve ilişkilerimizi sürekli kıldığımız sürece onlar tarafindan bize verilen ödüldür.

         

KURUMSAL BROŞÜRLER ve KATALOGLAR
KURUMSAL LOGOLAR

 

İŞ SAĞLIĞI
İŞ GÜVENLİĞİ
MERKEZİ
ORTAK SAĞLIK
VE GÜVENLİK BİRİMLERİ
İŞ GÜVENLİĞİ
UZMANLIĞI EĞİTİM
KURUMUMUZ
İLK YARDIM
EĞİTİM
MERKEZLERİ
İ S G LABORATUVARI
 
 

Samimi ekip ruhuna uygun olarak; görev bilinciyle çalışmak, günümüz teknolojisini ve tecrübelerini birleştirerek kaliteli hizmet vermek i’nin görevidir.

İsm İş Saglık Merkezi Ortak Saglık ve Güvenlik Birimi, çalisanlarının üstün bir ekip çalışması ile verimliliğin ve rekabet gücünün arttıgı, sürekli gelişen kalitesi ile de müşterilerini memnun eden bir şirket olmak amacındadir...

  » Kurumsal
  » Kalite
  » İnsan Kaynakları
 
  İşte Güvenlik İş Sağlığı ve Güvenliği Dergimiz. »
  21 ARALIK 2013 TARİHİNDE YAPILAN İŞYERİ HEKİMLİĞİ VE İŞ GÜVENLİ »
  Yeni Web Sitemiz Yayında.. »
 
  İSG SAĞLIK TARAMA HİZMETLERİ »
  İSG EĞİTİM HİZMETLERİ »
  ÇEVRE DANIŞMANLIĞI HİZMETLERİ »
ŞUBELERİMİZ
 
Şubelerimize
Ulaşmak için lütfen tıklayınız »
REFERANSLARIMIZ
 
Referanslarımıza
Ulaşmak için lütfen tıklayınız »
SORGULAMALAR
Çalışma Süresi Hesaplama için lütfen tıklayın »
 
   
  © 2013 İSM SAĞLIK.
  Tasarım : Arena Medya